Kentfaith-aanbiedingen vandaag Meest gewenst Telescoop Oculair Vergroting Kentfaith is committed to creating the ideal Telescoop Oculair Vergroting envisioned by users, redefining the Telescoop Oculair Vergroting experience through exquisite craftsmanship. To meet your most desired perfect choice, enjoy today's promotion.
12X42 HD-verrekijker, met smartphonehouder en klein statief, BAK4-prisma, voor jagen, vogels kijken, zwart wandelen
Meest gewenst
-[12X42 verrekijkers met grote vergroting] HD verrekijkers met hoge vergroting zijn uitgerust met een volledige 12x vergroting en een verrekijker met een objectieflensdiameter van 42 mm, voor ultraheldere en heldere beelden. Zeer geschikt voor wandelen, jagen, rotsklimmen, vogels kijken, balspelen, kijken naar wilde dieren en landschappen;
-[Nieuwste optische technologie]: Uitgerust met BAK4-prisma, FMC-groene meerlaagse gecoate lens, om een ​​uitstekende lichttransmissie en helderheid te garanderen, is de lichttransmissie zo hoog als 99,5%. Tegelijkertijd heeft het een nachtzichtfunctie bij weinig licht, die je kan helpen dingen duidelijk te zien bij weinig licht en je een geweldige kijkervaring te bieden;
-[Snelle focus met bediening met één hand]: het ergonomische antislip rubberen ontwerp zorgt voor een comfortabele grip en je kunt het prachtige landschap gemakkelijk en snel met slechts één hand krijgen. Door de polsband is de verrekijker gemakkelijk te dragen en valt hij niet om; de verstelbare oogschelp kan gemakkelijk op en neer worden gedraaid, of u nu een bril draagt ​​of niet, u krijgt het beste visuele effect;
-[Waterdicht, anticondens en stofdicht] Waterdicht, anticondenscoating en O-ringafdichtingsontwerp kunnen vocht, stof en vuil voorkomen, de lens beschermen om schoon te houden en ervoor zorgen dat deze nog steeds het beste onder alle omstandigheden kan bieden temperatuur en weer. Goede ervaring.
-[Veel compatibel met smartphones] Uitgerust met de nieuwste smartphonestandaard en statief. Compatibel met iPhone 12 Pro Max/12 Pro/12/12 mini, 11 Pro Max/11 Pro/11, XS Max/XS/XR/X, 8 plus/8, 7 plus/7, 6s plus/6, compatibel met Samsung GALAXY S9/S9 Edge, S8/S8 Edge, S7/S7 Edge, Huawei, enz.
Oorspronkelijke prijs 91,99€
Verlaagde prijs 91,99€
Totale besparing 0,00€
10x25 Compacte Verrekijker, BAK4, 114m/1000m Zicht, voor Vogels Kijken, Reizen, Sport, Voetbal
Meest gewenst
-[Hoge vergroting] Met 10x vergroting, 25 mm objectieflens en breed gezichtsveld, 114/1000 meter, laat deze verrekijker je verder kijken en breder zien.
-[Optische lenzen van hoge kwaliteit] FMC omnidirectionele meerlaagse coating, het beeld is beter en helderder, de gemiddelde lichttransmissie is zo hoog als 99,5%, het BAK4-prisma heeft een hoge brekingsindex, geen donkere randen en het beeld is helderder .
-【Lichtgewicht en klein formaat】 Door het opvouwbare ontwerp en het gewicht van slechts 245 g kunnen ze in de palm van je hand worden gevouwen. Het juiste focuswiel voor het oculair is handig voor bediening en nauwkeurig scherpstellen, en het koord is ontworpen om dicht bij het lichaam te zitten en niet gemakkelijk te verliezen, dus het is zeer geschikt om te dragen.
-【Duurzame, milieuvriendelijke rubberen schaal]】Voel licht, gestroomlijnd, metalen spiegellichaam, waterdicht, anti-condens, schokbestendig. Breed gezichtsveld, high-definition details, redelijke prijs, perfect voor verrekijkers voor buitenverkenning.
-【Breed scala aan toepassingen】 Deze verrekijker kan worden gebruikt voor vogels kijken, jagen, wandelen, reizen, sportevenementen, theaters en concerten. Het is ook een ideaal cadeau voor Kerstmis, Vaderdag en jongens en meisjes.
Oorspronkelijke prijs 40,99€
Verlaagde prijs 32,99€
Totale besparing 8,00€
1026MT 10x26 verrekijker Multi-Coated Optics en BaK4-prisma's voor vogels kijken, jagen, sportevenementen of concerten
Meest gewenst
-Multi-Coated Optics en BaK4-prisma's: zowel het oculair als de objectieflens gebruiken hoogwaardig BAK4-prisma + FMC volledig optische breedband groene film (twee groepen oculairs, drie groepen groene film, andere blauwe film; objectieflens drie groepen van vier, buiten groene coating Film, andere blauwe films), effectief elimineren van intern lichtverlies, vermijden van donkere randen in het beeld, lichtdoorlatendheid zo hoog als 97%, vermijden van lichtreflectie van het optische systeem.
-Beschermende rubberen bekleding: hoogwaardige, milieuvriendelijke rubberen lenscilinder, elimineert geur en het oppervlak is ontworpen met een fijne matte textuur, die effectief is bij uitglijden en zweten. De zijkant van het spiegellichaam heeft een sterk riemgat, dat op de borst kan worden gedragen en op de borst kan worden gedragen, waardoor het gemakkelijker is om lange afstanden te dragen. Of je nu aan het jagen, kamperen, schieten, vogels kijken, wandelen of het bijwonen van sportevenement
-10X26 hoge vergrotingsfocus: 10X26 keer high-definition vergroting, een goede combinatie van optisch systeem en basisprestaties, heldere beelden en helder zicht. Het 20 mm vergrote oculair zorgt voor een groothoek en groot gezichtsveld met voldoende lichtinval. De lens heeft een meerlaagse coating om duizeligheid te voorkomen, een heldere en heldere beeldvorming te garanderen en het observatiecomfort te verbeteren. Objectdiameter met grote diameter van 26 mm, breder gezichtsveld, zodat u het lan
-Tweerichtingsfocuswiel en oculairontwerp: het tweerichtingsfocuswiel kan het midden en de omliggende delen van het beeld snel aanpassen aan de algehele high-definition staat, waardoor gedeeltelijke vervaging van het beeld wordt voorkomen. Vergroot het centrale focuswiel, goede demping, kan snel en nauwkeurig scherpstellen. Het oculair kan omhoog en omlaag worden gebracht, wat geschikt is voor mensen met een normaal gezichtsvermogen en bijziendheid.
-Of u nu op zoek bent naar vogels of het podium beter wilt bekijken, de verrekijker kan u helpen het doel in hoge definitie te observeren, u de beste helderheid en ware kleuren te bieden en de beeldreproductie te verbeteren.
Oorspronkelijke prijs 38,79€
Verlaagde prijs 38,79€
Totale besparing 0,00€
12x42 verrekijker met 20 mm groot oculair en BAK4 helder licht voor vogels kijken, jagen en sporten
Meest gewenst
-【10x42 hoge vergrotingsfocus】: 10x42 keer high-definition vergroting, een goede combinatie van optisch systeem en basisprestaties, heldere beelden, helder zicht. Het 20 mm vergrote oculair zorgt voor een groothoek en een groot gezichtsveld met voldoende lichtinval. De lens heeft een meerlaagse coating om duizeligheid te voorkomen, heldere en heldere beelden te garanderen en het observatiecomfort te verbeteren. 42 mm objectdiameter met groot diafragma, breder gezichtsveld, zodat u het verre lands
-【BAK4-prisma en meerlaagse coating】: Zowel het oculair als de objectieflens gebruiken hoogwaardige BAK4-prisma + FMC volledig optische breedband groene film, die transparant en helder is, waardoor intern lichtverlies effectief wordt geëlimineerd en donkere randen op het scherm worden vermeden. De lichtdoorlatendheid is zo hoog als 97%. Het optische systeem reflecteert licht, of u nu op zoek bent naar vogels of het podium beter wilt bekijken, het kan u helpen het doel in hoge definitie te observe
-【Tweeweg focuswiel + optil oculair ontwerp】: Tweerichtings focuswiel, kan het midden en de omliggende delen van de foto snel aanpassen aan de algehele high-definition staat, waardoor gedeeltelijke vervaging van de foto wordt voorkomen. De juiste bril heeft een dioptrie-instelring. Als er een verschil in zicht is tussen het linker- en rechteroog, kunt u de rechter oculairafstelring naar links en rechts draaien om beide ogen hetzelfde landschap te laten zien. Het oculair kan omhoog en omlaag worde
-【Hoogwaardige structurele onderdelen】: hoogwaardige, milieuvriendelijke rubberen lenscilinder, elimineert geurtjes en het oppervlak is ontworpen met een fijne matte textuur, die effectief is bij uitglijden en zweten. De zijkant van de spiegellichaam heeft een sterk riemgat, dat op de borst kan worden gedragen en op de borst kan worden gedragen, waardoor het gemakkelijker is om over lange afstanden te dragen.
-【Professioneel outdoor-ontwerp】 : Uitstekende high definition en betrouwbare buitenduurzaamheid, speciaal ontworpen voor buitenactiviteiten. Of u nu jaagt, kampeert, schiet, vogels kijkt, wandelt of sportevenementen of concerten bijwoont, u zult nooit belangrijke momenten missen.
Oorspronkelijke prijs 54,99€
Verlaagde prijs 54,99€
Totale besparing 0,00€
Telescoop Astronomie 70mm Opening 400mm AZ Astronomische Refractietelescoop met Statief voor Kinderen Beginners en Volwassenen
Meest gewenst
-Een brandpuntsafstand van 400 mm (f / 5.7) en een diafragma van 70 mm, een volledig gecoate optische glazen lens, met een coating met hoge transmissie, kunnen verbluffende beelden creëren en uw ogen beschermen. De perfecte telescoop voor astronomen om de sterren en de maan te verkennen.
-Uitgerust met twee verwisselbare oculairs, oculair 1:25 mm en oculair 2: 10 mm. De 5x24 zoeker kan objecten gemakkelijk en snel lokaliseren.
-Uitgerust met een verstelbaar aluminium statief en draagtas, kunnen de telescoop en het statief in de tas worden opgeborgen voor gemakkelijk reizen en opbergen.
-De montage is eenvoudig de lens is gemakkelijk te vervangen, de groothoeklens en de nieuwste generatie oculairs maken het bekijken van objecten comfortabeler zonder oogvermoeidheid en duizeligheid te veroorzaken.
-Groot cadeau idee De telescoop is een perfecte kerst of verjaardag cadeau voor kinderen of beginnende astronomen. Het helpt hen bouwen interesse in astronomie en wetenschap, het verkennen van het onbekende, genieten van de natuur en weg van het scherm. De astronomische reis van de jonge geitjes begint van hier!
Oorspronkelijke prijs 259,42€
Verlaagde prijs 125,99€
Totale besparing 133,43€
70 mm diafragma 400 mm brandpuntsafstand astronomische telescoop-reistelescoop
Meest gewenst
-Een brandpunts van 400 mm (f / /7) en een diafragma van 70 mm, een volledig gecoate optische glazen lens, met een coating met hoge transmissie, kunnen opvallende beelden creëren en uw ogen beschermen. De perfecte telescoop voor astronomen om de sterren en de maan te verkennen.
-Uitgerust met twee verwisselbare oculairs 5x24 zoeker, die gemakkelijk en snel objecten kunnen lokaliseren.
-Uitgerust met een smartphonehouder en een draadloze camera-afstandsbediening, kunt u gemakkelijk de wereld verkennen via het scherm en fantastische hemellichamen maken.
-Uitgerust met een verstelbare aluminium statief en draagtas, kunnen de telescoop en het statief in de tas worden opgeborgen voor gemakkelijk reizen en opbergen.
Oorspronkelijke prijs 193,19€
Verlaagde prijs 193,19€
Totale besparing 0,00€
Over ons

OVER KENTFAITH

-Geniet van je geselecteerde digitale leven

KentFaith, als leverancier van diensten aan eindgebruikers, streeft ernaar de consumentenervaring te verbeteren en consumenten de meest geschikte producten te bieden. We hebben 150 patenten en hebben internationale productprijzen gewonnen. We zijn populair in 200 landen en regio's. We hebben geluisterd naar de werkelijke behoeften van gebruikers en zetten ons in om een ​​ideale keuze te creëren die voldoet aan uw innerlijke verwachtingen en u een handige en praktische exclusieve winkelpagina biedt.

20K+ Producten
56+ Landen en Regio's
20 miljoen+ Klanten
150+ Octrooien
260+ Commerciële partners
1200+ Online en fysieke winkels
20000+ Producten
More Related Pages
8,99€ - 139,99€
12,99€ - 193,19€
6,99€ - 91,99€
29,99€ - 129,99€
16,99€ - 179,99€
29,99€ - 193,19€
22,99€ - 599,99€
13,99€ - 84,99€
26,99€ - 125,99€
13,99€ - 125,99€
8,99€ - 125,99€