K&F CONCEPT Variabele ND2-ND32 & ND32-ND512 filterset, compatibel met DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo-accessoires, neutrale densiteitsfilters met beperkt aantal stops en magnetische bevestiging, accessoires voor actiecamera's

Model: SKU.2596

  • 24.99
Algemene beoordeling 5   24
Reviews
5
Precies wat elke Osmo Pocket nodig heeft.
Mijn nieuwe Osmo Pocket 4 had een betrouwbare metgezel nodig... en ik kon geen betere optie vinden dan deze set variabele ND-filters van K&F Concept.


Als je bekend bent met deze camera, weet je dat de 20mm-lens met vast f/2.0-diafragma je slechts twee manieren biedt om de belichting goed te krijgen: het aanpassen van de sluitertijd en de ISO-waarde van de sensor. De enige manier om bij fel licht (zoals op een zonnige dag buiten) de juiste sluitertijd te bereiken, is dus door een van deze filters te gebruiken.


Het ND2–ND32-filter biedt volop mogelijkheden voor opnames bij daglicht, terwijl het ND32–ND512-filter creatieve opties opent; hiermee kun je bijvoorbeeld midden op de dag een timelapse maken met lange sluitertijden (1 seconde of langer) zonder overbelichting. Echt geweldig.


Bovendien zijn ze netjes verpakt in een handig etui... en krijg je er een gratis screenprotector voor je Osmo Pocket bij. Erg praktisch!
Precies wat elke Osmo Pocket nodig heeft. Precies wat elke Osmo Pocket nodig heeft. Precies wat elke Osmo Pocket nodig heeft. Precies wat elke Osmo Pocket nodig heeft.
14-07-2026