82mm Soft & Mist Lensfilter voor Vlog en Portretfotografie, 28-laags Coating, Water en Krasbestendig – Nano-Xcel Serie

Model: KF01.3113

  • 108.99
Algemene beoordeling 5   21
Reviews
5
Voor alle weersomstandigheden!
Dit filter is absoluut iets bijzonders. Extreem hoogwaardige afwerking, zelfs met 8K HD, meerlaagse coating, waterbestendigheid en een krasbestendige laag. Een geschreven productrecensie kan de visuele kwaliteiten onmogelijk recht doen, daarom is mijn langetermijnreview al in de maak.

De afwerking is in ieder geval van topklasse. De meegeleverde schroefbehuizing stabiliseert het filter perfect en beschermt het dankzij de robuuste constructie. K&F is al bekend bij fotografen en videografen vanwege het diverse assortiment creatieve filters voor professioneel gebruik en voor actioncams. Met dit filter gaat K&F nog een stap verder door een softfilter te combineren met een mistfilter.

Meer is beter? Twee is beter dan één? Nee, eigenlijk zou je moeten zeggen: dit creëert een compleet ander visueel effect. Misschien hadden ze de dure investering in Sony-lenzen kunnen besparen, of goedkope lenzen van andere fabrikanten kunnen kopen, of gewoon terug kunnen grijpen naar de goede oude lenzen uit de Sovjet-Unie, als iemand zich de term Helios nog herinnert… Nee, het is iets heel anders: hightech gecombineerd met Nano-X. Zoals ik al zei, alle details komen aan bod in de volgende video.
30-04-2026